KONKURS POLSKI INTERNET ROZSTRZYGNIĘTY

25/01/12

20 stycznia 2012 r. w sali bankietowej VIP na nowo otwartym Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala konkursu POLSKI INTERNET, na którym podsumowano dwa etapy głosowań internautów na najlepsze strony internetowe (ponad 1200 stron) w kilkudziesięciu kategoriach.

Łącznie oddano 3.206.624 głosy. Strona internetowa Centralnego Laboratorium Agroekologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie www.cla.up.lublin.pl została wyróżniona (2 miejsce) w Kategorii „Szkoła Wyższa” w głosowaniu INTERNAUTÓW. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Organizatorem Konkursu „Polski Internet” jest The Word Internet Foundation, patronat objęli: Ministerstwo Infrastruktury, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Strony internetowe zostały nagrodzone w 41 kategoriach.

Więcej o konkursie Polski Internet na www.polskiinternet.org.pl

Autorem wpisu jest: Administrator