Prasa o nas

Zobacz całość

Produkcja TVP3 Lublin program NAUKA Joanny Sosnowskiej -  fragment programu dotyczący pracy Centralnego Laboratorium Agroekologicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zobacz całośćProjekt "Wyposażenie Centralnego Laboratorium Aparaturowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie" został wyróżniony w ramach konkursu Fundusze i Nauka, któremu patronuje Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. - Wydaje mi się, że jednym z powodów dla którego zostaliśmy wyróżnieni jest fakt, że od początku aplikowaliśmy nie tylko o fundusze na wyposażenie laboratorium, ale również na jego uruchomienie. Od razu wprowadzaliśmy procedury analityczne, korzystaliśmy ze wsparcia merytorycznego dzięki czemu aparatura nie marnuje się i może od razu być wykorzystana zgodnie ze swoim przeznaczeniem - tłumaczy Radosław Kowalski, kierownik CLA UP.

Kurier Lubelski

Zobacz całość Celem projektu „Wyposażenie Centralnego Laboratorium Agroekologiczne Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie” jest stworzenie i udostępnianie przedsiębiorcom oraz instytucjom naukowo-badawczym profesjonalnej infrastruktury do prowadzenia certyfikowanych prac badawczych i pomiarowych.

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego